Anna Bernat

Partner Compass&Partners

Prawniczka z wykształcenia z pasją i kompetencjami do prowadzenia złożonych transformacji procesowych. Swoje portfolio doświadczeń budowała zaczynając od klasycznego podejścia do Lean Management w branży logistycznej i produkcji, a następnie wyspecjalizowała się w podejściu do zarządzania zmianą, transformacjach procesowych i programach mentorskich dla wiodących marek z branży finansowej.

Karierę zawodową rozwijała pracując w międzynarodowej korporacji z branży real estate, specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami, również dla spółek Skarbu Państwa. Chęć doskonalenia kompetencji oraz potrzeba stałego rozwoju zawodowego zainspirowały ją do objęcia odpowiedzialności za implementację nowej kultury pracy w międzynarodowej firmie z tradycjami LEAN.

Dziś ma za sobą ponad 30 projektów o charakterze transformacyjnym, analitycznym jak i szkoleniowym oraz mentorskim. Jako specjalista Lean, a w szczególności tworząc zespół Compass & Partners, wdrażała szczupłą kulturę organizacyjną w takich firmach jak: WAM, Sinevia, ZZN- Grupa City Service, Allianz, DB Schenker, Walk, Paula, Crispy Natural, Tabor Dębica, mBank, mFaktoring, mLeasing, BNP Paribas, Pekao S.A, LUX MED.

 

Sukcesy

Przeprowadzenie 3 letniej transformacji procesowej sprzedażowego (sieć) strumienia end to end w branży finansowania handlu (Leasing) z korzyścią 50% skrócenia czasu procesowania transakcji i zwiększeniem capasity wolumenowego zespołu o 30%.
Skrócenie czasu przejścia przez proces sprzedażowy w branży finansowania handlu (faktoring) o 30% oraz obniżenie błędogenności procesu o 50%.
Przygotowanie ponad 200 Liderów Liniowych banku do prowadzenia samodzielnych aktywności usprawniających (oddolne inicjatywy optymalizacyjne) w certyfikowanym programie mentorskim Lean Lider.
Ponad 100 przeprowadzonych warsztatów mentorskich, współprowadzenie szkoleń/ warsztatów grywalizacyjnych, praca mentorska z Liderami 1×1.
Koordynacja zespołu 500+ audytorów jakościowych w zakresie oceny przepustowości i jakości usług w procesie niemedycznym dla wiodącej marki niepublicznych usług służby zdrowia.
Wsparcie zespołów Vertical Sprint Strategy by Compass w procesie optymalizacji zespołów operacyjnych w branży finansowej z wynikiem ponad 12 mln oszczędności w skali roku. Połączenie projektów o charakterze czysto procesowych z tymi kulturowymi.

Kontakt

T: +48 601 191 393
Adres: Warszawa
ul. Grochowska 217/15
PON - PT 9:00 - 18:00