Artichoke
App

by Compass&Partners

Użytkowników
0
Klientów
0

Aplikacja Karczoch Jest narzędziem do przeprowadzania analizy migawkowej - MULTI OBSERVATION STUDY – badanie, w którym konsultant w określonych odstępach czasu rejestruje jakie czynności wykonuje pracownik.

Wszystkie czynności są sparametryzowane, oraz opisane jako:

•  wartość dodana
•  marnotrawstwo oczywiste
•  marnotrawstwo konieczne

Korzyści

Organizacja dzięki danym pozyskanym poprzez moduł raportowania może ocenić jakość pracy danego pracownika poprzez zestawienie czynności dających wartość dodaną oraz czynności zakwalifikowanych jako marnotrawstwa. Aplikacja służy do samodzielnego pomiaru jak i do pomiaru przez inną osobę.

Rodzina aplikacji Compass&Partners

Aplikacja
Avocado

Aplikacja Avocado jest narzędziem do mierzenia liczby i struktury czynności wykonanych przez pracownika podczas dnia pracy.

Aplikacja
Chili

Aplikacja chili jest aplikacją, która wspiera efektywne zarządzanie, zarówno poprzez monitoring KPI, jak i moduł wspierający prowadzenie projektów oraz nieskomplikowany system ticketowy.

Aplikacja
Artichoke

Aplikacja Karczoch jest narzędziem do przeprowadzania analizy migawkowej – MULTI OBSERVATION STUDY – badanie, w którym konsultant w określonych odstępach czasu rejestruje jakie czynności wykonuje pracownik.

Aplikacja
Kivi

Aplikacja Kivi to aplikacja zarządza ankietami audytorów, dostępami dla obserwatorów po stronie Klienta, odbieraniem jakościowym ankiet, reklamacjami.

Poprzez aplikację szkoleni są Audytorzy, generowane są testy wiedzy, raporty ilościowe.

Kontakt

T: +48 601 191 393
Adres: Warszawa
ul. Grochowska 217/15
PON - PT 9:00 - 18:00