O Compass
&Partners

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą doradczą obsługującą klientów z sektorów bankowości, farmacji, IT, FMCG, ubezpieczeń, usług, produkcji, handlu, ochrony zdrowia i dystrybucji oraz ich interesariuszy. Uproduktawiamy wizje  naszych klientów. Wdrażamy praktyczne rozwiązania operacyjne. Nie boimy się prostych, ale i odważnych rozwiązań, a co najistotniejsze potrafimy je implementować. 

Gromadzone latami doświadczenie chętnie przekazujemy na wszystkich etapach współpracy z klientem, by efektem kuli śnieżnej możliwy był rosnący rozwój organizacji, również po zakończeniu współpracy z Compass&Partners. Nasze rozwiązania są trwałe.
U podstaw tego leży wiara, że to nie zależność od firmy doradczej, a NIEZALEŻNOŚĆ Klienta w działaniu i kurs, który pomogliśmy mu obrać, buduje największą wartość naszej pracy.

Zespół Compass&Partners

Marta Czerwiec

Senior Consultant

Mariusz Paliga

Senior Consultant

Paulina Lipińska

Senior Consultant

Sławomir Rosiecki

Ekspert ds. badań i analiz

Grzegorz Malczyk

app designer

Radek Łuka

Marketing & Data Visualization

Zespół Compass&Partners w liczbach

Konsultantów
1
Analityków
1
Back Office support
1

Etapy transformacji biznesowej​

Proponowane przez Compass&Partners rozwiązania powstają z wielkiej dbałości o konkretne potrzeby Klienta i są skoncentrowane na celowanym działaniu przynoszącym szybkie, widoczne zmiany w organizacji.

Kreując rozwiązania i rekomendując je Klientom nie boimy się odważnych zmian i poza wizją odroczonego w czasie sukcesu, wiemy, jak to osiągnąć i z kim to utrzymać. Cechuje nas bezkompromisowość, ale i zdolność błyskawicznej rewizji założeń, korekt i sumiennej pracy.

Serwis, na którym nam zależy to codzienna praca z Klientem, otwarte merytoryczne dyskusje, determinacja i pewność, że przy 100% atencji na dostarczanie produktów naszej pracy, cel jaki założyliśmy jest pewnym miejscem w przyszłości.

Jasne pryncypia pracy ponad metodykami

Po latach doświadczeń z różnymi metodami budowy strategii organizacji, optymalizacji procesów, czy nawet zmian w kulturze organizacyjnej, wiemy na pewno, że Metodyka nie jest odpowiedzią na wszystko. Seth Godin stosuje w tym celu metaforę: „If you don’t know which direction you’re going, how will you know when you’re off course? And yet we spend most of our time learning (or teaching) the map, yesterday’s map, while we’re anxious and afraid to spend any time at all calibrating our compass”.

Dla nas METODYKA jest jak MAPA, poprowadzi Cię określonym schematem do celu, jeżeli tylko wiesz gdzie w danym momencie się znajdujesz. Musisz znać teren i swoje położenie. Jeżeli zaś potrzebujesz poruszać się w terenie, którego nie znasz, potrzebujesz eksplorować w kierunkach, które wyznaczać Ci będzie kompas.

Klienci Compass&Partners wybierają nasz zespół, bo wiedzą, że potrafimy kalibrować kierunek dokładnie tak, aby dotrzeć do właściwego miejsca. Czasami jest to Leadership, innym razem zarządzanie czasem lub High Performing Organization

(mieszanka praktycznych rozwiązań zmieniających funkcjonowanie firmy w stronę efektywności i osiągania krytycznych dla funkcjonowania celów strategicznych i operacyjnych).

Podważamy metodyki, bo zobowiązują do podążania za rozwiązaniami, które nie zawsze są odpowiednie, lub potrzebne by zmienić oblicze organizacji, dostarczać więcej wartości dodanej Klientom i budować przewagę konkurencyjną. Nie boimy się zabierać ze znanych nam metodyk najlepszych praktyk i kreować zgodnie z wieloletnimi dowodami skuteczności.

Tworzenie dedykowanych aplikacji wspierających

Posiadamy wachlarz autorskich aplikacji wspierających, od narzędzi do zbierania danych i informacji (w tym pomiarów procesowych), po aplikacje przeliczeniowe, czy kwestionariuszowe.

Ponadto w stosunkowo szybki sposób jesteśmy w stanie wypracować autorskie rozwiązanie aplikacyjne dla Klienta (do 10 dni powstaje aplikacja gotowa do wykorzystania w procesie), które bezpośrednio wspiera wdrożenie, lub stanowi operacyjne wsparcie procesu. Posiadane portfolio aplikacji Compass&Partners: Avocado, Chili, Artichoke, Kivi.

Transfer wiedzy skoncentrowany na budowie niezależności klienta

W naszej intencji leży dzielenie się z Klientem posiadaną przez nas wiedzą, a potrafimy to robić w kompletny i szybki sposób. Zależy nam by Klient miał pełną jasność jak postępować i dostępnym zasobem równolegle wspierał projektowane zmiany. To KOMUNIKACJA i NIEZALEŻNOŚĆ budują zaufanie i wspierają trudny okres zmian i wdrożeń.

Uważamy, że transfer wiedzy i znajomość kulis wdrożenia, bardzo szybko buduje odpowiedzialność po stronie Klienta. Nie zależy nam na budowaniu kultury zależności z Klientem, a jego niezależności w rozumieniu i postępowaniu według nowych zasad. Transfer wiedzy i partnerska praca przy projektach cementuje zmianę i radykalnie zwiększa szanse na utrzymanie jej po zakończeniu prac konsultantów C&P.

Kontakt

T: +48 601 191 393
Adres: Warszawa
ul. Grochowska 217/15
PON - PT 9:00 - 18:00