Compass&Partners

Technology Lab

O Compass&Partners Technology Lab

Compass&Partners Technology Lab specjalizuje się w projektowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, usprawniających funkcjonowanie organizacji.

Koncentrujemy się na tworzeniu narzędzi i rozwiązań, które pozwalają firmom zwiększyć swoją produktywność, efektywność oraz konkurencyjność. Nasze rozwiązania obejmują szeroki zakres dziedzin, w tym sztuczną inteligencję, analizę danych, automatyzację procesów biznesowych, rozwiązania oparte na chmurze oraz wiele innych.

Naszym głównym celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które pomagają naszym klientom osiągnąć sukces i rozwijać swoje przedsiębiorstwa. Współpracujemy ściśle z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i cele biznesowe, co pozwala nam dostosować nasze rozwiązania do ich indywidualnych wymagań.

Metodyka Compass&Partners

Przeprowadziliśmy ponad 170 projektów biznesowych w dużych i średnich firmach w większości branż. Doświadczenie, które posiadamy pozwoliło przygotować nam zwycięską formułę pracy. Sposób, w który pracujemy możemy nazwać Compass Needle – jest to autorska metoda, której przyświecają 3 zasady – prostota, skuteczność i wartość dodana. Bez filozofowania, ale z dużą ilością wartości dodanej. 

Nasze rozwiązania

Aplikacja Avocado

Aplikacja Avocado jest narzędziem do mierzenia liczby i struktury czynności wykonanych przez pracownika podczas dnia pracy.

Aplikacja Chili

Aplikacja chili jest aplikacją, która wspiera efektywne zarządzanie, zarówno poprzez monitoring KPI, jak i moduł wspierający prowadzenie projektów oraz nieskomplikowany system ticketowy.

Aplikacja Artichoke

Aplikacja Karczoch jest narzędziem do przeprowadzania analizy migawkowej – MULTI OBSERVATION STUDY – badanie, w którym konsultant w określonych odstępach czasu rejestruje jakie czynności wykonuje pracownik.

Aplikacja Kivi

Aplikacja Kivi to aplikacja zarządza ankietami audytorów, dostępami dla obserwatorów po stronie Klienta, odbieraniem jakościowym ankiet, reklamacjami. Poprzez aplikację szkoleni są Audytorzy, generowane są testy wiedzy, raporty ilościowe.

Compass Technology Lab

Data Lake

Compass Technology Lab

Workflow

Kontakt

T: +48 601 191 393
Adres: Warszawa
ul. Grochowska 217/15
PON - PT 9:00 - 18:00