Doradztwo i mentoring strategiczny

dawid_pyszniak_round1d

PROWADZĄCY

Dawid Pyszniak

Rating
5/5

Na czym polega mentoring i doradztwo strategiczne Compass&Partners

Mentoring i doradztwo w zakresie zarządzania strategicznego w Compass&Partners realizowane jest przez Dawida Pyszniaka, CEO Compass&Partners, eksperta z ponad 20-letnim doświadczeniem z zakresu doradztwa i mentoringu, które świadczył dla kilkudziesięciu organizacji o zasięgu ogólnopolskim i europejskim.

 

Obejmuje tworzenie lub weryfikację strategii i celów dla organizacji oraz jednostek biznesowych. Nasz mentor wspiera Zarząd w tworzeniu wizji rozwoju, misji firmy a także w opracowaniu planów strategicznych i map drogowych dla procesów transformacyjnych obejmujących zarówno całą organizację jak i wybranego departamentu, jednostki lub zespołu.

 

Wielokrotnie nasi klienci stają przed koniecznością zmian, które są wywołane przez czynniki zewnętrzne, które wymagają transformacji modelu biznesowego i szybkiego przystosowania się do zmieniających warunków. Nasz mentor Dawid Pyszniak wspiera organizacje w tym procesie wykorzystując swoją wiedzę ekspercką doświadczenie m.in. w zakresie realizacji celów organizacji, zespołów, generowanie wartości, transformacji struktury kosztów, struktury organizacyjnej a także digitalizacji i tworzenia lub transformacji strategii cyfrowej.

Kto jest odbiorcą naszego programu

Członkowie Zarządów firm

którzy ....

Właściciele firm

którzy ....

Menadżerowie wyższego i średniego szczebla

którzy ....

Zakres

1. Doradztwo w zakresie strategii korporacyjnej - zarządzania strategicznego
2. Transformacje modelu biznesowego
3. Strategia polityki personalnej
4. Fuzje, przejęcia
5. Doradztwo w zakresie strategii korporacyjnej.
6. Strategia organizacyjne
7. Strategia sprzedaży

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to

Dawid Pyszniak

Mentor i doradca strategiczny z 20-letnim doświadczeniem

Założyciel Compass&Partners, dla którego celem nadrzędnym nie było po prostu stworzenie firmy świadczącej usługi consultingowe, a dostarczanie wartości, która czyni lepszym biznes ważny i bliski naszemu Klientowi.

Jak mówił Sam Walton (twórca Wal-Mart) „Wielkie oczekiwania są kluczem do wszystkiego.” Jest to dewiza bliska Dawidowi, który wymaga od siebie, swojego zespołu i ludzi z którymi pracuje 100% zaangażowania w pracę i efekty jakie zostawiają w firmach dla których pracuje Compass&Partners.

 

Zmiana jest naturalnym środowiskiem Dawida. Uważa, że śmiałość, podważanie stanu obecnego i odwaga by korygować swoje błędy, są czynnikami, które gwarantują rozwój.

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here

Zadzwoń

+48 601 191 393

Napisz do nas

office@compassandpartners.pl

Chcesz zgłosić uczestnictwo lub potrzebujesz więcej informacji?

Wyślij nam swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy