Program Certyfikacyjny CAMPUS PRO

Przedstawiamy Państwu nowy, autorski program szkoleniowy CAMPUS PRO, który został stworzony w oparciu o nasze ponad 10-letnie doświadczenia w pracy z Klientami. Program łączy praktyczne warsztaty, prace projektowe w firmie oraz mentoring dla uczestników w obrębie kart A3 (pracujemy wspólnie z uczestnikiem nad wybranym procesem w organizacji).

Udział w programie CAMPUS PRO wyposaży uczestnika w uniwersalną wiedzę, która zostanie z nim przez całą karierę. Wiedza zostanie wsparta praktycznymi wskazówkami mentora, dzięki czemu skorzysta na tym cała Organizacja. Główną korzyścią jest wykształcenie zespołu liderów porozumiewających się jednym językiem, dokonujących skutecznych wdrożeń, z których pierwsze będzie wykonane pod okiem mentora.


GŁÓWNE CELE CAMPUS PRO

Cele strategiczne

podniesienie świadomości uczestników w kontekście budowy kultury organizacji High Performing, gdzie ludzie mówią językiem faktów a nie opinii oraz uproduktowienie w mierzalny sposób wyników tego programu (by firma osiągnęła zysk lub oszczędności).

Cele operacyjne

praktyczne wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy, a także zwiększenie wartości dodanej w procesach.

KORZYŚCI DLA ORGANIZACJI

wzrost kompetencji wśród kadry managerskiej i pracowników. Rozłożenie środka ciężkości w organizacji odpowiedzialnej za transformację. Przekazujemy odpowiedzialność za transformację wszystkim pracownikom objętym programem.

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKA

Uczestnik otrzyma atrakcyjnie podaną wiedzę z zakresu przeprowadzenia transformacji na różnych szczeblach. Mentoring 1:1. Dedykowany czas eksperta poświęcony na rozwój jednostki. Wsparcie w praktyce na każdym etapie projektu implementacyjnego A3.

Campus PRO - dla kogo?

W ramach programu CAMPUS PRO przygotowaliśmy dla Państwa dwa poziomy certyfikacyjne

każdy z nich skierowany jest do innej grupy pracowników.

CAMPUS PRO GOLD

dla Zarządu i Top Managementu, oraz dla osób nadających w organizacji kierunek pracy zespołów

LEADERSHIP
80%
STRATEGY
90%
PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA
50%

CAMPUS PRO SILVER

dla liderów operacyjnych, pracowników funkcyjnych, pracowników przygotowywanych do sukcesji, talentów

LEADERSHIP
50%
STRATEGY
40%
PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA
100%

Przebieg programu

CAMPUS PRO to trzy integralne części programu, stanowiące połączenie transferu wiedzy, mentoringu oraz praktycznego wdrożenia. Podczas zjazdów szkoleniowych  CAMPUS PRO uczestnicy będą brali udział w poniższych blokach:

Wykłady merytoryczne połączone formułą inspiratoriów – to najważniejszy element transferu wiedzy naszego programu.

Prowadzenie własnego projektu wdrożeniowego w organizacji

Indywidualny mentoring 1:1

Po zakończeniu wszystkich cyklów programu CAMPUS PRO odbędzie się egzamin certyfikujący oraz obrona projektu prowadzonego pod nadzorem mentoringowym Compass&Partners.

Zadzwoń

+48 601 191 393

Napisz do nas

office@compassandpartners.pl

Chcesz zgłosić uczestnictwo lub potrzebujesz więcej informacji?

Wyślij nam swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy